Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Ogólne informacje o Osiedlu Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki - zamieszkaj na przedmieściach Warszawy

logo Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Osiedle Platinum położone jest przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Jest to miasto położone tuż pod Warszawą, z którego dojazd do stolicy zajmuje tylko 30 minut. Osiedle Platinum zlokalizowane jest bardzo blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego PKP. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest bliskość dworca PKP oraz głównego pasażu handlowego Grodziska Mazowieckiego.
 

Jest to pierwsza inwestycja tego typu realizowana w gminie. W skład Osiedla Platinum wchodzą dwa budynki mieszkalne wraz z lokalami użytkowymi zlokalizowanymi na parterze budynku położonego bezpośrednio przy ul. Żydowskiej oraz budynek komercyjny z powierzchnią użytkową do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z parkingami. Na terenie osiedla znajdzie się również bezpieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. 
 

Osiedle Platinum jest wymarzonym azylem mieszkalnym dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm. 
 

Układ przestrzenny osiedla, pomimo swoich rozmiarów, zapewnia mieszkańcom dużo swobody oraz intymności. Wpływa na to wiele czynników: dwanaście klatek schodowych w pierwszym budynku, obszerne ciche i szybkie windy, kameralne korytarze, niska zabudowa oraz piękne zielone otoczenie.
 

Oferujemy wygodne mieszkania o powierzchniach od 25 do ponad 80 m2.


Większość mieszkań posiada przestronne balkony oraz duże okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego. W garażach pod budynkami usytuowane zostały również piwnice lokatorskie.