Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Lokalizacja Osiedla Platinum

Osiedle Platinum mieści się bardzo blisko centrum Grodziska Mazowieckiego. Dojazd z tego miasta do Warszawy zajmuje zaledwie 30 minut. Obok znajduje się linia kolejowa Warszawa-Łódź, do której mieszkańcy naszego osiedla mogą dojść pieszo w ciągu 5 minut. Trwa budowa ekranu dźwiękochłonnego, który będzie chronił naszych lokatorów przed odgłosami przejeżdżających pociągów. Osiedle Platinum jest idealnymi miejscem zamieszkania dla osób pracujących w stolicy, a pragnących wieczorami i w weekendy schronić się przed zgiełkiem wielkiego miasta. Komfortowy i szybki dojazd sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania w Grodzisku Mazowieckim.

Nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - Osiedle Platinum

plac zabaw w parku obok Osiedla Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Blisko Osiedla Platinum znajduje się przepiękny park z olbrzymim placem zabaw dostosowanym do potrzeb zarówno najmłodszych jak i dzieci w wieku szkolnym. Nieopodal mieści się również doskonale wyposażona szkoła podstawowa.
 

Do centrum Grodziska Mazowieckiego mieszkańcy Osiedla Platinum mogą dojść, przechadzając się wzdłuż malowniczych zielonych ulic. W centrum znajduje się kino, restauracje, urzędy oraz przychodnie lekarskie i sklepy.
 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spacer po Osiedlu Platinum – sercu Grodziska Mazowieckiego!

mapa okolicy Osiedla Platinum - Grodzisk Mazowiecki