Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Mieszkanie z garderobą – znajdź przestrzeń na swoje ubrania

« Przejdź do bloga

Ogromna garderoba to miejsce, o którym marzy każda kobieta. Wydzielone półki na buty, niekończące się drążki na płaszcze, sukienki i koszule, które można powiesić w jednym miejscu to niezaprzeczalna wygoda. Niestety na takie rozwiązanie nie każdy może sobie pozwolić. Na drodze do stworzenia własnej garderoby najczęściej stoi przestrzeń – a właściwie jej brak. Jak sobie poradzić z tym problemem? Oto kilka przydanych wskazówek, które pozwolą Ci doświadczyć choćby namiastki królewskiej garderoby w Twoim mieszkaniu.

 

Garderoba w mieszkaniu wygodnym i praktycznym rozwiązaniem

mieszkania od dewelopera - Grodzisk Mazowiecki - Osiedle Platinum

Wykorzystaj niezagospodarowaną w sypialni przestrzeń. Zabudowane, głębokie szafki przy ścianach z drążkami poprzecznymi w środku i lustrami na zewnątrz dadzą Ci miejsce na ubrania, o którym marzysz. Lustra z kolei wizualnie powiększą sypialnię i pozwolą uniknąć wrażenia zagracenia pomieszczenia.

W przypadku mniejszych sypialni świetnie sprawdzi zamontowanie karnisza z kotarą. Długość kotary bez problemu dobierzesz i zamontujesz według własnych potrzeb – może być ona na całą ścianę lub jedynie w rogu pokoju. Taka mini garderoba może służyć za schowek najpotrzebniejszych rzeczy. Pomocne okażą się także różnej wielkości kosze, schowki, półki, czy przesuwane wieszaki.

Z podwórka prosto do szafy – czyli jak zaaranżować garderobę w przedpokoju?

Większość nowych mieszkań w stanie deweloperskim posiada w swoich planach wydzielony przedpokój sporych rozmiarów. Jeśli nie chcesz, aby przestrzeń ta marnowała się, już na etapie planowania przeznacz jego część na garderobę. Kiedy kupujesz mieszkanie w stanie deweloperskim, to zadanie jest o wiele łatwiejsze.

Takie rozwiązanie daje możliwość zaprojektowania mieszkania od początku, bez konieczności dokonywania zmian i modyfikacji w późniejszym czasie. Mieszkania z takim rozkładem w swojej ofercie posiada wielu deweloperów, m.in. deweloper Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim.


Dlaczego warto postawić na garderobę w przedpokoju? Ze względu na wygodę. Choć taka garderoba nie będzie wyróżniała się imponującym metrażem, to przy odpowiednim doborze szafek i akcesoriów może być niemniej funkcjonalna, niż pełnowymiarowy pokój przeznaczony do jej użytku. Wystarczy, że w pełni wykorzystasz… ściany! Montując na nich zintegrowany system wieszania zaoszczędzisz dużo przestrzeni, jednocześnie mieszcząc dużą ilość ubrań i pozostawiając je w nienagannym stanie.