Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Kolory roku 2019, czyli co nowego powinno pojawić się w aranżacji Twojego mieszkania?

« Przejdź do bloga

Pod koniec każdego roku designerzy prezentują propozycje kolorystyczne, które będą królować przez kolejne 365 dni. Dotyczy to zarówno wystroju wnętrz, kolekcji wprost z wybiegów mody jak i branży motoryzacyjnej… O barwach mówi się dosłownie wszędzie, dlatego przygotowaliśmy dla Was skrócone „kompendium wiedzy”, dzięki któremu dowiecie się, jak zmienić aranżację swojego mieszkania, aby dostosować ją do najnowszych trendów. 

Living Coral – idealne podkreślenie stylu Twojego mieszkania

Kupiłeś nowe mieszkanie od dewelopera? A może planujesz zmianę koloru swojego obecnego lokum? Bez względu na to, jakiej odpowiedzi udzieliłeś na te pytania, powinieneś wiedzieć, że w tym roku najmodniejszym kolorem będzie ciepły, złoto-koralowy odcień.

Wszystko zaczęło się od świata marketingu internetowego, który okrzyknął tę barwę najważniejszą dla roku 2019. Ma ona zwrócić uwagę na stan środowiska naturalnego i problemy ekologiczne, z którymi aktualnie boryka się świat. Kolor ten ma za zadanie uświadomić ludziom, jak istotny jest jeden z najstarszych ekosystemów na Ziemi – czyli rafy koralowe… W ubiegłym roku najczęściej używany w designie był Ultra Violet, który zachęcał do zgłębiania tajemnic, jakie kryje wszechświat, a jednocześnie symbolizował postęp i progresywne myślenie.

Jeżeli lubisz ciepłe barwy, możesz zastanowić się nad pomalowaniem ścian w swoim mieszkaniu na koralowy odcień. Innym pomysłem aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim jest zachowanie białych ścian, a „granie” wyłącznie barwą mebli i dodatków. W tym przypadku także Living Coral będzie się pięknie prezentował.

mieszkania od dewelopera Grodzisk Mazowiecki - Osiedle Platinum

Ognista czerwień i Baby Blue wciąż na topie – inspiracje aranżacyjne do mieszkań w stanie deweloperskim

aranżacja mieszkania - Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

Błękity oraz odcienie czerwieni w 2019 roku będę równie modne, jak w poprzednim sezonie. Należy jednak pamiętać, że w przypadku czerwieni należy zachować umiar. Ze względu na silne oddziaływanie tego koloru na człowieka, niezalecane jest malowanie wszystkich ścian w mieszkaniu na te barwę.

Inaczej natomiast jest w przypadku Baby Blue, który choć nadaje chłodnego wyrazu pomieszczeniu, w połączeniu z soczystą pomarańczą sprawia, że aranżacja mieszkania staje się przytulna i stylowa.

Kolory Ziemi w Twoim nowym mieszkaniu!

Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki - aranżacja mieszkań

W roku 2019 na topie będą również wszystkie odcienie beżu, piaskowej żółci i stonowanej szarości. Są to również bardzo ciekawe propozycje ze względu na to, że bardzo łatwo można je połączyć z dodatkami w innych najmodniejszych barwach. Na przykład szarość ze wspomnianym Baby Blue lub Living Coral będzie współgrała, tworząc pomieszczenie o unikatowym designie i sprzyjającej relaksowi aurze. Nie wahaj się więc eksperymentować z kolorami w swoim mieszkaniu! Pamiętaj jednak, że jeżeli często chcesz zmieniać aranżację swojego „M”, powinieneś zdecydować się na uniwersalny kolor ścian, a „bawić się” dodatkami – poduszkami dekoracyjnymi, wazonami, ramkami na zdjęcia, zasłonami…

Zapraszamy do oferty nowych mieszkań w stanie deweloperskim w Grodzisku Mazowieckim. Osiedle Platinum czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodzinę.