Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Wodny plac zabaw już otwarty - Grodzisk Mazowiecki zaprasza!

« Przejdź do strony głównej

To, że Grodzisk Mazowiecki prężnie się rozwija, wszyscy już wiemy. Każda kolejna inwestycja sprawia, że to małe podwarszawskie miasteczko staje się wymarzonym miejscem zamieszkania dla osób pracujących w stolicy oraz dla rodzin z dziećmi. Wczoraj (12 lipca) zakończony został kolejny projekt – otwarto wodny plac zabaw.

Źródło: http://grodzisknews.pl/

Mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego już od dawna nie mogli doczekać się tego wydarzenia. Na otwarcie przyszło mnóstwo osób, których powitała atrakcyjna oprawa muzyczna, darmowe lody oraz chłodne napoje. W związku z tym, że wodny plac zabaw dedykowany jest najmłodszym, to właśnie dzieci przecięły wstęgę, symbolizującą inaugurację tej nowej atrakcji.

Na terenie tego obiektu mieści się zarówno duży plac zabaw z fontannami jak również siłownia. Korzystać z nowego przybytku Grodziska Mazowieckiego będzie można codziennie od godziny 9:00 do godziny 21:00... i tak aż do połowy września.

Wodny plac zabaw znajduje się w parku usytuowanym nieopodal Osiedla Platinum. Serdecznie zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego (stolicy doskonałej zabawy i relaksu) na wodne harce oraz spacer po naszym osiedlu. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą mieszkaniową oraz najnowszymi promocjami!

Żródło: http://grodzisknews.pl/

Żródło: http://grodzisknews.pl/