Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Akcja sadzenia kwiatów - Grodzisk Mazowiecki

« Przejdź do strony głównej

Grodzisk Mazowiecki - mieszkania pod Warszawą

Fot. Agnieszka Majewska http://www.grodzisk.pl/


Niedawno został zakończony pierwszy etap nasadzeń w przestrzeni miejskiej Grodziska Mazowieckiego. W wyniku roztrzygniętego przetargu na blisko 20 000 sztuk roślin w etapie nasadzeń wiosennych nasza okolica rozkwitła w bratki, forsycje, wrzośce, stokrotki i niezapominajki.


Kwiaty zostały usytuowane między innymi w centrum miasta - na deptaku przy placu Króla Zygmunta oraz wzdłuż ulicy Sienkiewicza. Obecnie mamy też możliwość oglądać piękne rozkwitające tulipany, których cebule zostały zasadzone w ramach jesiennego etapu grodziskiej akcji nasadzeń. 

Mieszkania pod Warszawą - Grodzisk Mazowiecki

Fot. Agnieszka Majewska http://www.grodzisk.pl/


Kwiaty, które pojawiły się w Grodzisku Mazowieckim to istne dzieło sztuki. Zostały skomponowane według projektów architekta, wciąż konsultowanych z ZGK oraz co ważne - także z mieszkańcami. Nasadzenie letnie rozpocznie się już za kilka dni - w połowie maja. Na przełomie września i października kontynuowana będzie akcja nasadzeń jesiennych.


Dzięki akcjom tego typu nasze miasto staje się jeszcze piękniejsze, a naszym Lokatorom żyje się lepiej. Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego!