wersja mobilnawersja mobilna
Platinium

Nowe mieszkania - rynek pierwotny w Grordzisku Mazowieckim

REALIZACJA OSIEDLA III KWARTAŁ 2014 R.

Osiedle PLATINUM położone jest w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żydowskiej.  Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego PKP. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest bliskość dworca PKP oraz głównego pasażu handlowego miasta. Osiedle PLATINUM jest pierwszą inwestycją tego typu realizowaną w gminie. W skład osiedla wchodzą dwa budynki mieszkalne wraz z lokalami użytkowymi zlokalizowanymi w parterze budynku położonego bezpośrednio przy ul. Żydowskiej oraz budynek komercyjny z powierzchnią użytkową do wynajęcia. Pod budynkiem powstanie hala garażowa z parkingami. Na terenie osiedla znajdzie się również bepieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców.    

 

Osiedle PLATINUM jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm.

 

Układ przestrzenny osiedla pomimo jego rozmiarów zapewnia klientom dużo swobody oraz intymności. Dwanaście klatek schodowych w pierwszym budynku, obszerne ciche i szybkie windy, kameralne korytarze w połączeniu z niską zabudową osiedla gwarantują maksimum komfortu zamieszkania.   

 

Oferujemy wygodne mieszkania o powierzchniach od 25 do ponad 80 m2

 

Większość mieszkań posiada przestronne balkony oraz duże okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego. W garażach pod budynkami zaprojektowane zostały piwnice lokatorskie. 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

LOKALIZACJA OSIEDLA:

 

Osiedle PLATINUM położone jest w północnej części miasta zaraz za linią kolejową Warszawa - Łódź. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko dworca PKP, kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Takie położenie gwarantuje szybki i łatwy dostęp do wszelkich form komunikacji oraz instytucji publicznych i prywatnych. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

UKŁAD OSIEDLA

Osiedle PLATINUM w Grodzisku Mazowiecki to nowoczesna forma zabudowy. Atrialna zabudowa (obszerne dziedzińce) zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie oraz spokoju przyszłych mieszkańców. Na wewnętrzny dziedziniec prowadzi tylko jedno wejście zlokalizowane obok pomieszczenia strażnika. Wejścia na klatki schodowe znajdują się od środka budynku. Realizowany budynek posiada 12 klatek schodowych wyposażonych w przestronne i ciche windy przystosowane do przewozu chorych na noszach. Windy jeżdżą od poziomu garażu na czwarte piętro. Zaprojektowany układ klatek schodowych wpływa na wysoki komfort zamieszkania. Klatki są obszerne, a niewielka liczba lokali na klatce i piętrze, pozwala poczuć się jak w niewielkiej kameralnej kamienicy. 

Teren osiedla będzie ogrodzony oraz monitorowany. Ulica Żydowska, przy której powstaje osiedle jest boczną, kameralną ulicą. Nasi klienci nie będą zatem narzekać na hałasy drogowe.  

 


___________________________________________________________________________________________________________________________________________

GARAŻE POD BUDYNKIEM

 

Jakość zamieszkania to nie tylko komfortowe mieszkanie. Jakość zamieszkania to również możliwość bezpiecznego i łatwego korzystania z pomieszczeń garażowych oraz pomieszczeń gospodarczych takich jak piwnice lub komórki. Uwzględniając rosnące oczekiwania klientów, zaprojektowaliśmy przestronny garaż usytuowany bezpośrednio pod budynkiem. Garaż będzie posiadał dwa niezależne wjazdy. Do garażu będzie można wejść bezpośredno z każdej klatki schodowej. W grażu zaprojektowano również piwnice.

Wszelkie informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie są prawnie wiążące. Treści, zdjęcia oraz wizualizacje mają charakter informacyjno-marketingowy i wyłącznie w takim charakterze mogą być rozumiane oraz interpretowane.wersja mobilna strony