Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Zalecenia aranżacyjne do Twojego mieszkania na rok 2018

« Przejdź do bloga

Nowinki ze świata architektonicznego i projektowego inspirują nie tylko osoby znane nam z pierwszych stron gazet, ale wszystkich, którzy planują remont swoich "czterech kątów" lub zastanawiają się, jak urządzić mieszkanie kupione w stanie deweloperskim. Przyjrzeliśmy się trendom na 2018 rok, których śladem należy podążać, by móc cieszyć się modnym mieszkaniem. 

Inspiracje, jak urządzić nowe mieszkanie wg trendów 2018

nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - oferta dewelopera

Nowy roku w aranżacji mieszkań przyniósł przede wszystkim dużą dozę różnorodności – kolorów, motywów i wzorów. We wnętrzarskich trendach nastąpi odejście od chłodnego skandynawskiego stylu i szarości. W salonach pojawią się niestandardowe połączenia żywych kolorów z pastelowymi odcieniami. Często spotykane będą czerwone akcenty meblowe pod postacią sofy lub foteli, a na ścianach i obiciach mebli znajdą się różnorodne motywy kwiatowe, inspirowane klimatem dżungli.


Ponadto w tym roku będzie liczyło się nie tylko to, na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Projektanci stawiają bowiem na dodanie charakteru także… sufitom! To na nich znajdą się ozdoby, drewniane belki, żywe kolory, a nawet tapety w abstrakcyjne wzory, które uczynią sklepienia domów bardziej wyrazistymi i oryginalnymi.  

Klasyka wnętrz czy szaleństwo aranżacyjne w nowym mieszkaniu?

Dla tych, którzy w aranżacji nowych mieszkań cenią sobie klasyczne rozwiązania oraz możliwość wyciszenia się we własnych czterech kątach, rok 2018 wyszedł naprzeciw i przyniósł trend związany z urządzeniem łazienek w stylu spa. Brązy łączone z beżami i bielą to prawdziwy must have klasycznych aranżacji.

Ponadto wnętrza salonów i pokojów dziennych będą urozmaicone zielonymi dodatkami. W większych mieszkaniach największą popularnością będą cieszyły się kwiaty w ogromnych donicach.

Znajdź swój styl i urządź mieszkanie, tak jak sobie to wymarzyłeś...

Ilość propozycji i inspiracji, jakie niesie ze sobą 2018 roku, daje niemałe możliwości manewrowania na polu aranżacji mieszkania w nowoczesny sposób. Niejedną osobę może także przyprawić o zawrót głowy, dlatego najważniejsze jest to, aby nie tylko postawić na modę, ale także osobiste preferencje i wygodę. Deweloperzy budowlani są w stanie spełnić niemal wszystkie wymagania swoich klientów. Takie możliwości oferuje wiele biur nieruchomości. Jednym z nich jest Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim, gdzie każdy właściciel nowego mieszkania może urządzić je według własnego gustu i wyczucia stylu. Decydują o tym atrakcyjne rozkłady mieszkań oraz szeroki wybór spośród lokali jedno, dwu i trzypokojowych, z których niemal każdy posiada przestronny balkon.