Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Strefa relaksu w Twoim nowym mieszkaniu - jak ją zaaranżować?

« Przejdź do bloga

Dom to miejsce, do którego wraca się, by móc zrzucić balast codziennego dnia, obowiązków i zmęczenia. Jednak nie da się ukryć, że w domu pełnym ludzi nierzadko trudno odnaleźć chwilę spokoju tylko dla siebie. Rozwiązaniem, które pomoże Ci go odzyskać jest wyodrębnienie i zaaranżowanie strefy relaksu przeznaczonej tylko do odpoczynku. Co ważne, pomysł ten możesz zrealizować, nawet jeśli jesteś posiadaczem dwupokojowego mieszkania! Przekonaj się, jakie to proste.

Kupujesz dwupokojowe mieszkanie od dewelopera? Zadbaj o kącik relaksacyjny

strefa relaksu z mieszkaniu - Grodzisk Mazowiecki - deweloper

O własnej strefie relaksu warto pomyśleć już na etapie aranżacji nowego mieszkania kupionego w stanie deweloperskim – pozwoli Ci to odpowiednio rozplanować dostępną przestrzeń bez konieczności remontowania mieszkania krótko po jego wykończeniu. Jeśli zdecydowałeś się na zakup mieszkania dwupokojowego, wydzielenie takiej strefy nie będzie dużym problemem. Mając do dyspozycji salon i sypialnię, możesz wybrać, które z pomieszczeń będzie dla Ciebie dogodniejszym rozwiązaniem.

 

Decydując się na salon, możesz rozwinąć skrzydła swojej wyobraźni i zaaranżować miejsce, którego nikt nie będzie chciał opuszczać. Pamiętaj przy tym, że do pełni relaksu niezbędne są meble i urządzenia zapewniające komfort i wygodę. Warto więc zadbać o dobór wygodnego fotela – najlepiej, aby był on rozkładany i posiadał podnóżek – możliwość dopasowania pozycji da Ci więcej swobody. Jeżeli fotel ten będzie miejscem, na którym w głównej mierze będziesz słuchał muzyki lub czytał książki, warto zastanowić się nad ustawieniem dodatkowego oświetlenia w postaci stojącej lampy. Dopełniającym aranżację udogodnieniem będzie niewielki stolik lub szafka, dzięki której zawsze będziesz miał pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy – książkę, telefon, czy choćby herbatę lub świeczkę dodającą nastroju.

Wyraziście i stylowo – w jaki sposób dobrać meble do "mieszkaniowej" strefy relaksu?

aranżacja mieszkania - Grodzisk Mazowiecki - deweloper

Chcąc w szczególny sposób wyróżnić i „odciąć” przestrzeń salonu od kącika relaksacyjnego, dobierz takie meble, które znacznie wyodrębnią Twoją strefę relaksu spośród salonowego stylu. Nie bój się zatem postawić na fotel w charakterystycznym odcieniu lub z wyrazistym pledem, a lampa niech swoim kształtem i materiałem przyciągnie wzrok zaraz po przekroczeniu progu salonu.


Jeśli z kolei Twój salon to otwarta przestrzeń swobodnie połączona z korytarzem i kuchnią, możesz pokusić się o zamontowanie przy suficie podwieszanego fotela lub nawet…hamaka! Dodanie do tego dużej ilości poduszek sprawi, że wnętrze Twojego mieszkania nabierze wyjątkowego charakteru, a Ty będziesz mógł się cieszyć sielskim odpoczynkiem o każdej porze dnia i roku!

 

Wciąż szukasz miejsca, gdzie urządzisz swój zaciszny kąt – idealnego do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi? Sprawdź ofertę mieszkań dewelopera Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Zielona, spokojna okolica i komfortowa lokalizacja Osiedla czeka na Ciebie!