Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Rynek nieruchomości w 2018 roku – czy warto inwestować w zakup własnego mieszkania?

« Przejdź do bloga

Od jakiegoś czasu wyraźnie da się zauważyć niemałe poruszenie na rynku nieruchomości, zwłaszcza jeśli mówimy o mieszkaniach od deweloperów, z rynku pierwotnego. Ciągle powstające nowe inwestycje dają kupującym wiele możliwości wyboru mieszkania skrojonego na miarę ich potrzeb.


Chociaż prognozy na rynku nieruchomości na ten rok nie były obiecujące i wielu ekspertów przewidywało krach spowodowany potencjalnym brakiem zainteresowania mieszkaniami, zwiększeniem stóp procentowych i trudności z otrzymaniem kredytu hipotecznego, z jakimi będą musieli zmierzyć się przyszli właściciele własnych M, bieżący rok do tej pory odwracał się do tych założeń plecami. Co to oznacza w praktyce?

Zakup nowego mieszkania w stanie deweloperskim to dobra inwestycja!

Dobra sytuacja gospodarcza oraz utrzymanie się stóp procentowych na tym samym, niskim poziomie sprawia, że mieszkania na rynku pierwotnym cieszą się ogromną popularnością. Jednak dobra koniunktura ma swoje skutki uboczne - ceny mieszkań, zwłaszcza w dużych miastach takich, jak Warszawa, znacznie wzrastają, a ich metraż nie powiększa się. Inwestując więc w nowe mieszkanie oraz zaciągając na tę okoliczność kredyt hipoteczny warto zastanowić się, czy na pewno niewielkie mieszkanie w sercu nieustannie głośnego i przepełnionego miasta spełni nasze oczekiwania, czy może lepiej przenieść się w miejsce świetnie skomunikowane ze stolicą, gdzie spokojna, zielona okolica pozwoli cieszyć się niezależnością i przestrzenią?

Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki – dlaczego warto tu zamieszkać?

Grodzisk Mazowiecki - mieszkania Osiedle Platinum od dewelopera

Odpowiedzią na te pytania jest Osiedle Platinum. Znajdujące się w dobrze skomunikowanym z Warszawą Grodzisku Mazowieckim zapewnia swoim mieszkańcom prawdziwą oazę spokoju i zieleni przy wysoko rozwiniętej infrastrukturze.


Deweloper Osiedla Platinum – firma AS-BUD PROF
w swojej ofercie posiada mieszkania skrojone na miarę potrzeb jego przyszłych mieszkańców – od kawalerek po rodzinne mieszkania trzypokojowe, których powierzchnia sięga 80 m kw. Dodatkowym atutem mieszkań znajdujących się na Osiedlu Platinum są ich atrakcyjne ceny – znacznie niższe od cen nieruchomości, które można nabyć w Warszawie.