Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Osiedle Platinum – nowoczesność i piękno kreowane z myślą o Tobie!

« Przejdź do bloga

Osiedle Platinum stanowi jest jedną z najnowszych i najnowocześniejszych inwestycji, jakie powstały na terenie Grodziska Mazowieckiego. Umiejscowione w zielonym i przyjaznym środowisku, stanowi doskonałe miejsce zamieszkania dla rodzin z dziećmi. Dzięki położeniu blisko lasu i dużego parku Osiedle Platinum jest idealnym miejscem dla osób pracujących w Warszawie, szukających ukojenia blisko natury. 

Innowacyjny projekt Osiedla Platinum

wizualizacja Osiedla Platinum Grodzisk Mazowiecki - mieszkania pod Warszawą

Osiedle Platinum, to projekt stworzony specjalnie z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Dzięki przemyślanemu rozkładowi mieszkań, lokale są bardzo funkcjonalne. Pomimo nowoczesnego wyglądu, kameralne klatki przywołują na myśl segmentowe domki jednorodzinne. Z każdej klatki można bezpośrednio dostać się na przestronny podziemny parking, gdzie ulokowane są również piwnice.

W budynku została zamontowana przestronna winda umożliwiająca wygodne korzystanie z niej osobom starszym lub niepełnosprawnym, matkom z wózkami, a także sanitariuszom wnoszącym chorych na noszach.
 

Dodatkową, bardzo pomysłową realizacją, jest wyposażenie niemal wszystkich mieszkań parterowych w „przedogródki”, czyli otwarte balkony, gdzie można relaksować się na świeżym powietrzu.
 

Podczas budowy Osiedla Platinum zadbaliśmy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na każdej kondygnacji zostały zamontowane czujniki dymu, dzięki którym w razie pożaru mieszkańcy i straż pożarna błyskawicznie zostaną poinformowani o zagrożeniu. Aby mieć stuprocentową pewność, że zapewniamy lokatorom maksimum bezpieczeństwa, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie ćwiczeń straży pożarnej na terenie naszego osiedla. Pięć jednostek interwencyjnych potwierdziło najwyższą jakość zastosowanych zabezpieczeń oraz odpowiednie rozplanowanie i zaznaczenie dróg ewakuacyjnych.

Okolica Osiedla Platinum

plac zabaw w Parku Skarbków - Grodzisk Mazowiecki okolica Osiedla Platinum

Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, malowniczy teren na którym znajduje się Osiedle Platinum, nadaje temu kompleksowi nastrojowości oraz unikatowego klimatu. Nasze osiedle usytuowane w Grodzisku Mazowieckim nie jest blokowiskiem, ale zespołem doskonale zaprojektowanych mieszkań. Skwer umiejscowiony pośrodku osiedla jest bezpieczną oazą przeznaczoną do zabawy zarówno dla dzieci jak i młodzieży.
 

Grodzisk Mazowiecki jest malowniczym miastem usytuowanym tuż pod Warszawą. Przez tę miejscowość przeypływają dwie rzeki: Rokitnica oraz Mrowny. Park Skarbków i przepiękne Stawy Golina to jedynie dwie spośród wielu atrakcji Grodziska Mazowieckiego.


Jeśli dojazdy do pracy w stolicy stanowią spore wyzwanie, a krajobraz wielkiego miasta, to dla Ciebie przeżytek, polecamy doskonale dobrane do potrzeb konsumenta Osiedle Platinum w urokliwym Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkaniową!