Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Osiedle Platinum - dlaczego warto tu zamieszkać?

« Przejdź do bloga

W ostatnich czasach można zaobserwować, że ludzie coraz częściej rezygnują z mieszkania w mieście i przeprowadzają się na obrzeża. Każdy z nas ma wśród swoich znajomych kogoś takiego, kto porzucił wielkomiejskie życie na rzecz bardziej spokojnej lokalizacji i bardzo to sobie chwali. Ty również zastanawiasz się nad przeprowadzką?  Chcesz uciec od zakorkowanych ulic i wszechogarniającego gwaru? Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim czeka na Ciebie. Przekonaj się dlaczego warto zamieszkać właśnie tutaj!

Świetna lokalizacja

Mieszkanie pod miastem wcale nie oznacza, że będziesz tracił cenny czas na dojazdy do pracy. Dzięki świetnemu połączeniu z autostradą, z Grodziska do Warszawy dojedziesz w jedyne 30 minut. W 5 minut dojdziesz do stacji kolejowej, możesz też skorzystać z komunikacji miejskiej.


Busy i autobusy kursują co kilkanaście minut. Mieszkania w Grodzisku Mazowieckim to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Kameralne otoczenie i przyjaźni sąsiedzi to gwarancja bezpieczeństwa, jakiego nie dają anonimowe blokowiska w centrum miasta.

Zielone otoczenie

Grodzisk Mazowiecki sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Nieopodal Osiedla Platinum znajduje się malowniczy Park im. Skarbków, a w nim nowoczesny plac zabaw, z którego mogą korzystać zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi. Wiosną i latem ulice zachwycają soczystą zielenią, a jesienią różnokolorowymi liśćmi, zimą z kolei zawsze znajdzie się miejsce na ulepienie bałwana czy bitwę na śnieżki. Właściciele czworonogów, biegacze i miłośnicy jazdy na rowerze docenią możliwości, jakie daje mieszkanie pod Warszawą.

Nowocześnie i modnie

Mieszkania od dewelopera AS-BUD PROF to nowe lokale o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze ma 27 mkw., a największe 79. Własne cztery kąty znajdą tutaj rodziny z dziećmi, pary i single. We wszystkich mieszkaniach architekci zastosowali modne połączenie salonu  z aneksem kuchennym. Taki zabieg sprawia, że nawet niewielka kawalerka nabiera jasności i przestrzeni.