Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Modna wiosna 2018 w Twoim nowym mieszkaniu

« Przejdź do bloga

Już od kilku dni kalendarz pokazuje nam astronomiczną wiosnę, jednak za oknem nadal jej nie widać. Spragnieni wiosennego powiewu świeżości i promieni słonecznych wyglądamy niecierpliwie za okna mieszkań. Tych z Was szczególnie stęsknionych za ciepłem, niesprzyjająca aura na zewnątrz może jednak zainspirować i zmotywować do przywołania wiosny. A gdzie tego lepiej dokonać, jeśli nie we własnych czterech kątach?


Po zimie, pełnej szarości i zimna, warto ocieplić wnętrze mieszkania i wprowadzić do niego trochę słońca i kontrastów. Aby tego dokonać, nie potrzeba gruntownego remontu i dużego nakładu pieniędzy. Wystarczy trochę kreatywności i wiosenna aranżacja mieszkania nie tylko odświeży twoje wnętrza, ale także sprawi ci wiele radości.

Wiosenne inspiracje – modne dodatki do twojego mieszkania

W swoim mieszkaniu przede wszystkim postaw na detale - kwieciste wzory na obiciach foteli, okryciach kanapy lub poduszkach w salonie w kolorowych, nasyconych barwach. Kontrastowe elementy i detale koncentrują wzrok na konkretnym miejscu, dlatego nim na dobre pochłonie Cię dekorowanie mieszkania, przemyśl, które jego części chcesz szczególnie uwidocznić.

Modne mieszkanie tej wiosny wyróżnią także lekkie zasłony w delikatnych odcieniach. Pozwolą one nie tylko wpuścić do pomieszczeń więcej światła, ale także dodadzą im świeżości.

wiosenna aranżacja mieszkania - Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

Jak urządzić nowe mieszkanie na wiosnę?

Dla tych z Was, którzy dopiero kupili mieszkanie od dewelopera, otwiera się znacznie więcej drzwi, niż w przypadku posiadaczy już urządzonych mieszkań. Aranżując mieszkanie w stanie deweloperskim możesz od początku wprowadzić akcenty, które idealnie wpiszą się w wiosenną stylistykę – mogą to być np. lustra lub meble ze szklanymi drzwiami. Świetnie sprawdzą się także akcenty na ścianach pod postacią kwiecistej tapety.

Takie możliwości zapewnia swoim klientom deweloper Osiedla Platinum. Decydując się na zakup mieszkania w Grodzisku Mazowieckim, z pewnością zainspirujesz się jego przyjaznym klimatem i zielonym otoczeniem, a to natomiast pozwoli Ci urządzić wiosenne mieszkanie, którym będziesz mógł się cieszyć przez cały rok.