Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Mieszkanie z balkonem – rozwiązanie dla miłośników kotów i psów

« Przejdź do bloga

Szukasz nowego mieszkania, ale wyłącznie takiego, w którym Twój czworonożny pupil będzie czuł się jak w raju? Pomyśl nad zakupem przestronnego mieszkania z balkonem. Dzięki odrobinie „otwartej” przestrzeni dasz swojemu domowemu przyjacielowi odrobinę swobody, nawet podczas swojej nieobecności. Pamiętaj również, jak bardzo dla zwierząt ważne jest otoczenie na zewnątrz. Psy które ciągle przebywają w „miastach z betonu”, nie mają możliwości pobiegania po trawie. W przypadku mieszkań w Grodzisku Mazowieckim jest zupełnie inaczej!

Aranżacja mieszkania z balkonem widziana oczyma zwierząt

mieszkanie od dewelopera - Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Bez względu na to, czy masz w kota czy psa powinieneś zadbać o odpowiednie zabezpieczenie balkonu siatką dostosowaną do zwierząt. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł zostawić otwarte drzwi balkonowe i wyjść do pracy, nie obawiając się, że futrzak ucieknie.

Ważne, aby balkon był odpowiednio dostosowany do potrzeb Twojego przyjaciela. Przede wszystkim umieść tam zabawki. W przypadku kotów doskonale sprawdzają się wielopiętrowe domki, drapaki i tunele. W przypadku psów możesz natomiast zawiesić na balustradzie różnego rodzaju gryzaki. Zabawki podwieszone na lince nie są tak łatwe do złapania, jak te luźno rzucone na podłogę, a tym samym stają się bardziej interesujące.

Balkon stanie się prawdziwym azylem dla Twojego pupila. Po pierwsze świeże powietrze, a po drugie – bodźce dochodzące z zewnątrz sprawią, że jego pobyt w mieszkaniu podczas Twojej nieobecności będzie upływał szybko i interesująco.

Jaki zaplanować mieszkanie z myślą o psie lub kocie?

Planując wystrój pozostałych pokojów w swoim mieszkaniu, możesz również pomyśleć o wygodzie swojego pupila. Jeżeli masz kota, doskonałym pomysłem będzie umieszczenie na ścianie ścieżki z półek, po których będzie mógł wygodnie się przemieszczać i obserwować wszystko z góry. Nie możesz zapomnieć także o drapakach, dzięki którym „uratujesz” swoje meble. Kiedyś drapaki były smutnym przymusem, a dziś mogą stanowić piękny dodatek do aranżacji designerskiego mieszkania.

Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem psa, powinieneś zadbać o ładne legowisko, a w przypadku mniejszych ras – także o budkę, która będzie formą schronienia. Takie akcesoria również są bardzo atrakcyjne. Możesz więc zapomnieć o starym kocu dla pasa rzucanym na wypoczynek. Zastąp go elegancką kapą, z której bez problemu strzepniesz sierść, łatwo ją wypierzesz i ponownie użyjesz.

Okolica Twojego nowego mieszkania…

Osiedle Platinum - mieszkania od dewelopera w Grodzisku Mazowieckim

To także bardzo ważny element wyboru nowego mieszkania, szczególnie jeżeli masz psa. Każdy czworonożny pupil uwielbia spacery w sprzyjającym mu otoczeniu, czyli po parku lub po lesie. Taką właśnie lokalizację oferuje Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Nasz kompleks mieszkaniowy mieści się blisko Parku Skarbków. Zieleń jest wszechobecnym kolorem, który okala nasze osiedle. Większość naszych mieszkań posiada również balkony.

Jeżeli więc zdecydujesz się na mieszkanie z naszej oferty, bez wątpienia zobaczysz, jak łatwo można wypocząć we własnych „czterech kątach”. Cisza, spokój i do tego ładne widoki za oknem. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego terminu wizyty na Osiedlu Platinum!