Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim - pomysł, który z roku na rok cieszy się większą popularnością

« Przejdź do bloga

Cisza, spokój, bliskość terenów zielonych, odpoczynek od miejskiego gwaru – coraz więcej osób decyduje się na kupno mieszkania pod Warszawą. Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim to miejsce, które z roku na rok przyciąga nowych lokatorów. Co odpowiada za popularność podwarszawskich miasteczek?

Atrakcyjne ceny mieszkań pod Warszawą

mieszkania pod Warszawą - deweloper Grodzisk Mazowiecki

Nie ma co się oszukiwać – mieszkania w mieście są znacznie droższe. Podczas, gdy lokum na śródmieściu może kosztować nawet 10 tys. zł za mkw., na Woli ok. 7, 500 tys., to za metr powierzchni  w Grodzisku trzeba zapłacić ok. 4, 500.


Mieszkania podmiejskie to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy liczą się z budżetem. W cenie miejskiej kawalerki można nabyć nawet 3 pokojowe „M”. 

Przyjazne otoczenie Twojego mieszkania - Grodzisk Mazowiecki i okolice

Osoby, które cenią wielkomiejski gwar z pewnością nie porzucą mieszkania w centrum. Jednak rodziny z dziećmi doceniają bliskość natury i spokój, jakie dają obrzeża Warszawy. Zielone otoczenie przypadnie do gustu także osobom aktywnym fizycznie, które spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Atutem mieszkania w Grodzisku jest sąsiedztwo parku Skarbków z atrakcyjnym placem zabaw.

 

Podróż z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy zajmuje około 30 minut, ponieważ miejscowość jest usytuowana nieopodal wjazdu na autostradę. Obok osiedla znajduje się stacja PKP, do której można dostać się na piechotę w 5 minut. Mieszkańcy chętnie korzystają też z transportu publicznego i usług prywatnych przewoźników – autobusy i busy kursują co kilkanaście minut. 

Miejsca parkingowe na Osiedlu Platinum

Mieszkańcy miasta często mają problem ze znalezienia miejsca parkingowego, szczególnie gdy mają dwa samochody, lub przyjeżdżają do nich goście. W mieszkaniach od dewelopera AS-BUD PROF lokatorzy mają do dyspozycji obszerny garaż zlokalizowany pod budynkiem. Bez przeszkód można też pozostawić auto na ulicy.

Mieszkanie pod Warszawą to najlepszy pomysł, jeśli marzymy o cichym i spokojnym otoczeniu lub jeśli chcemy odetchnąć od miejskiego pędu. Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim przypadnie do gustu rodzicom, dzieciom, a także czworonożnym przyjaciołom. Tutaj każdy czuje się jak u siebie!