Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Jak przechowywać w mieszkaniu sprzęt sportowy?

« Przejdź do bloga

Wielu miłośników aktywnego uprawiania sportu mieszka w blokach a nie w domu. Jest to swego rodzaju ograniczenie, ponieważ jak wiadomo – sprzęt sportowy, to nie „bibelot”, który „wszędzie się zmieści”. Narty, rower, rolki czy nawet paletki do squosha wymagają miejsca, w którym można je wygodnie przechowywać i gdzie będą zawsze pod ręką. Dobrze jest to zaplanować już na etapie remontu nowego mieszkania!

Szafa – schowek na mniejszy sprzęt sportowy w Twoim mieszkaniu

nowe mieszkania od dewelopera - Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

Bez względu na to, czy kochasz uprawiać sport, czy nie – przestronna, dobrze zaplanowana szafa na pewno Ci się przyda. Remont nowego mieszkania to najlepszy czas, aby rozplanować tego typu umeblowanie.


Jeżeli jednak jesteś fanem jakiejś dyscypliny sportowej – szafa to coś, bez czego Twoje mieszkanie nie może się obyć. Wydziel w niej część, gdzie będziesz przechowywał wyłącznie odzież i akcesoria pozwalające realizować Ci Twoją pasję – na przykład: miejsce na obuwie, kask czy odzież. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, gdzie szukać najpotrzebniejszych rzeczy, a do tego zachowasz porządek w mieszkaniu.


Szafa to również miejsce, gdzie bez problemu zmieszczą się paletki, rolki, wrotki czy nawet narty.

Rower w Twoim mieszkaniu – gdzie go trzymać

aranżacja - sprzęt sportowy - Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Fot. Pinterest

Na to pytanie istnieje wiele odpowiedzi… Miłośnicy rowerowego szaleństwa nie pozwolą, aby ich „rumak” stał na balkonie, dlatego też bardzo często decydują się na przechowywanie go w mieszkaniu. Rower nie musi stać w pokoju i zagracać przestrzeni, którą normalnie mógłbyś przeznaczyć w jakiś inny sposób.


Spraw, aby rower dekorował Twoje mieszkanie. A stanie się tak, jeżeli na przykład podwiesisz go na półce lub zaopatrzysz się w designerski stojak. Pomysłów jest tyle, ile osób – nie ma więc ograniczeń! Rower może wisieć tuż przy suficie, na ścianie, stać we wnęce pochylonej pod kątem albo być elementem komody.

Mieszkania z komórką i balkonem

W wielu przypadkach wygodnie jest jednak posiadać miejsce, gdzie z łatwością i bez większych ograniczeń można przechowywać rower oraz inne sprzęty sportowe. Takie rozwiązanie znajdziecie na Osiedlu Platinum – w mieszkaniach w Grodzisku Mazowieckim. W tym kompleksie mieszkaniowym udostępniamy również komórki i halę garażową. Większość naszych mieszkań wyposażona jest również w balkony.

Podsumowując więc, nad rozmieszczeniem sprzętów sportowych w mieszkaniu – warto pomyśleć już na etapie remontu i doboru mebli do wnętrza. Należy również pamiętać, że wraz z rosnącą liczbą członków rodziny, potrzebne będzie coraz więcej miejsca. Stąd nasza sugestia, aby aranżować mieszkanie „ze smakiem” ale i „z głową”.


Zapraszamy również do oferty nowych mieszkań w Grodzisku Mazowieckim!