Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Grodzisk Mazowiecki – „podwarszawski” azyl

« Przejdź do bloga

Grodzisk Mazowiecki położony na Równinie Błońskiej w województwie mazowieckim, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią domowy spokój, wygodę oraz doskonałą lokalizację, a także bezproblemowy i szybki dojazd do większego miasta. Potwierdzają to sondaże przeprowadzone kilka lat temu przez magazyn „Wprost”. Ich wyniki jednoznacznie wskazują gminę Grodzisk Mazowiecki jako najchętniej osiedlane miejsce w Polsce.
 

Miasto pod Warszawą (oddalone od niej o 30 km w kierunku południowego wschodu) jest, doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób, które chcą schronić się przed gwarem i zgiełkiem. Osiedle Platinum jednocześnie stanowi azyl „odgrodzony wielkim murem” od hałasu i wrzawy. Grodzisk Mazowiecki ma tak sprawną infrastrukturę i wymarzoną lokalizację, że dojazd do stolicy zajmuje zaledwie trzydzieści minut.

Osiedle Platinum - doskonały wybór

Nasze nowo powstałe Osiedle Platinum jest pierwszą tego typu inwestycją w Grodzisku Mazowieckim. Dzielnica, w której ulokowane jest osiedle cieszy się bardzo dobrą opinią. Plan osiedla oparty jest na nowoczesnych projektach architektonicznych, co świadczy o innowacyjności kilkukondygnacyjnego budynku. Szeroki wybór metraży, różnych rozkładów pomieszczeń, atrakcyjne dodatki w postaci przedogródków oraz rozłożystych balkonów sprawiają, że w ofercie Osiedla Platinum każdy znajdzie mieszkanie dostosowane do swojego gustu i wymagań. Wokół zabudowań jest zielono, dzięki czemu mieszkańcy obcują z naturą. Osiedle znajduje się blisko parku, który pozwala na codzienne spacery na świeżym powietrzu, zabawę z dziećmi, bieganie i jazdę na rowerze.

Dobra zabawa także dla najmłodszych - wodny plac zabaw

Opisywane malownicze miasteczko, to nie tylko wymarzona oaza spokoju. To przyjazne miejsce dla osób przyjezdnych, które rozwija się bardzo szybko i zaskakuje pomysłowością. Obecnie w Grodzisku Mazowieckim realizowany jest projekt o nazwie „wodny plac zabaw”, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Nasi milusińscy z pewnością spędzą tam fantastyczne chwile, a my będziemy mogli odpocząć np. przy grze w szachy na specjalnie przygotowanych stolikach, czy ćwicząc na zainstalowanych przyrządach siłowych. Jesteśmy pewni, że nowy plac zabaw będzie się cieszyć się ogromnym zainteresowaniem szczególnie w ciepłe słoneczne dni, kiedy zabawa w wodzie i przyjemne orzeźwienie jest na wagę złota! Obok wodnego placu zabaw usytuowana jest pływalnia Wodnik 2000.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mieszkań Osiedla Platinum. Zachętamy do odwiedzenia malowniczego Grodziska Mazowieckiego usytuowanego tuż pod Warszawą!

mapa okolicy Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki