Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Czy Twoje mieszkanie sprzyja koncentracji? Praca zdalna w domu - za i przeciw!

« Przejdź do bloga

Praca w mieszkaniu wielu osobom kojarzy się wyłącznie z pracą freelancera lub młodego przedsiębiorcy, który dopiero rozkręca własny biznes. W rzeczywistości jednak coraz więcej dużych firm i korporacji korzysta z modelu pracy zdalnej, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich pracowników. Tym z Was, którym ten model nie jest obcy, na pewno dobrze znane są także trudności, z jakimi trzeba się zmierzyć, przenosząc pracę z biura do mieszkania...

Wykonywanie pracy zdalnie, poza biurem, może być rozpraszające i w efekcie rozwlekać się do kilku nadprogramowych godzin. Aby tego uniknąć, warto wyodrębnić w mieszkaniu, w miarę możliwości – cały pokój lub chociaż kącik, który będzie pracowniczym azylem. Tam bez problemu będziesz mógł się skupić, wykonać wszystkie zlecenia i przede wszystkim zaaranżujesz powierzchnię tak, by była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa do pracy. 

Kupujesz mieszkanie w stanie deweloperskim? Już teraz pomyśl o biurze

Dla tych z was, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania od dewelopera, kwestia organizacji przestrzeni biurowej jest łatwiejsza do zrealizowania. Planowanie urządzania biura można bowiem rozpocząć już na etapie wybierania czterech kątów z dostępnych mieszkań w stanie deweloperskim.


Oferty nieruchomości dopasowanych do indywidualnych preferencji posiada wielu deweloperów. Jednym z nich jest Osiedle Platinum, które proponuje przestronne i w pełni rozkładowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim.

Takie przyszłościowe myślenie pozwoli Ci na lepsze zorganizowanie nie tylko przestrzeni, ale czasu swojej pracy. Ponadto, z łatwością odnajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty, notatki i sprzęt, jeśli będziesz je przechowywać w jednym miejscu.

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - praca w domu

Skoncentruj się we własnym mieszkaniu

Ważnym aspektem jest również oddzielenie obowiązków domowych od tych zawodowych. Bycie w domu nie oznacza bowiem poświęcenia całego czasu na jego sprzątanie, gotowanie i robienie prania. Zaplanuj godziny pracy i nie przerywaj ich obowiązkami domowymi. To pomoże Ci na wykonywanie pracy efektywniej, bez poświęcania nadmiaru czasu, który wydłuża się, gdy co chwilę odrywasz się od zadania i dekoncentrujesz. Pamiętaj, że praca w mieszkaniu nie musi być mniej efektywna od tej w biurze pracodawcy!


Zadbaj także nie tylko o swoją wygodę, ale także zdrowie – kup wygodny fotel, duże biurko i przeznacz kilka półek tylko na dokumenty związane z pracą.