Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

„Betonowe” mieszkania – dodatki i wnętrza z wykorzystaniem tego materiału

« Przejdź do bloga

Podczas urządzania nowego mieszkania, każdy świeżo upieczony właściciel swoich czterech kątów chce nadać wnętrzom nietuzinkowego i niepowtarzalnego charakteru. Możliwości są wręcz nieograniczone, a wachlarze inspiracji znajdujące się za każdym rogiem tylko czekają, aż ktoś po nie sięgnie i wykorzysta w aranżacji mieszkania kupionego w stanie deweloperskim. Jednym z popularnych w ostatnim czasie rozwiązań jest wykorzystanie we wnętrzach… betonu!

Beton na głowie, czyli jak dopasować „ciężkie” materiały do wielkości mieszkania

mieszkania od dewelopera - Grodzisk Mazowiecki pod Warszawą

Beton architektoniczny to bardzo wdzięczny materiał, ale decyzja o jego wykorzystaniu powinna być dobrze przemyślana.


Ze względu na swój charakter jest to materiał, który przede wszystkim odnajdzie się w dużych, pełnych przestrzeni wnętrzach. Nie oznacza to jednak, że jedynie posiadacze stumetrowych mieszkań mogą pozwolić sobie na jego wykorzystanie. Właściciele kawalerek lub mieszkań dwupokojowych także bez problemu zaaranżują mieszkanie z betonu poprzez dobór dodatków i niewielkich elementów wykonanych z tego materiału. Może on się pojawić np. pod postacią pojedynczych płytek ułożonych na podłodze w kuchni, dekoracyjnego stolika w salonie lub donicy na kwiaty ustawionej w przedpokoju.

Staraj się unikać przesycenia wnętrza tym rodzajem materiału w małych mieszkaniach. Nadmiar betonu dekoracyjnego może bowiem sprawić, że przytulne gniazdko stanie się przytłaczającym i ponurym bunkrem, a tego z pewnością większość z Was chciałaby uniknąć.

Mieszkania o różnej wielkości posiada wiele biur nieruchomości. Jednym z nich jest deweloper Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim, który dzięki swojej bogatej ofercie umożliwia wybór mieszkania według osobistych preferencji i potrzeb.

Beton też może być przytulny! Zaaranżuj mieszkanie w klimacie coziness

Dla tych z Was, którzy nie chcą rezygnować zarówno z przytulnego klimatu mieszkania, jak i z wykorzystania betonu dekoracyjnego, na pomoc przychodzą materiały przełamujące surowość tego tworzywa.


Aby zachować przytulny nastrój, przełam wystrój swoich wnętrz cegłą w kolorze czerwieni lub drewnem. W połączeniu z betonem, materiały te stworzą nie tylko niepowtarzalny klimat, ale także sprawią, że Twoje mieszkanie będzie „żywym” przykładem wykorzystania rozwiązań nowoczesnej architektury. Dla wyostrzenia efektu możesz wpleść w wystrój mieszkania także dodatki w ciepłych odcieniach czerwieni, pomarańczy i brązów.