Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Aranżacja mieszkania w stylu amerykańskim - tchnij w swoje mieszkanie ducha zza oceanu!

« Przejdź do bloga

Klasyczne rozwiązania już dawno Ci się znudziły? Chcesz, aby Twoje mieszkanie nabrało wyjątkowego wyrazu, ale wszystkie rozwiązania wydają Ci się zbyt sztampowe i nudne? Wyjdź naprzeciw swojemu niezadowoleniu i tchnij w swoje mieszkanie ducha zza oceanu. Zobacz, jak to zrobić dzięki kilku prostym zabiegom!

Więcej w mieszkaniu znaczy…więcej! Duże meble wyznacznikiem stylu amerykańskiego

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - deweloper

aranżacji mieszkania w stylu amerykańskim warto pomyśleć już przed wyborem i zakupem mieszkania w stanie deweloperskim. Jego rozkład może się bowiem okazać jednym z kluczowych elementów umożliwiających realizację projektu. Jeśli więc masz możliwość, wybierz mieszkanie, w którym salon połączony będzie z kuchnią – pozwoli Ci to zachować otwartą przestrzeń charakterystyczną dla stylu amerykańskiego oraz da możliwość postawienia w kuchni wyspy, wokół której kręci się kulinarne życie większości amerykańskich domów.

Styl amerykańskich wnętrz charakteryzują przede wszystkim, wspomniane wcześniej, przestronne pomieszczenia, w których nie brakuje dużej ilości dodatków, a także mebli o dużych wymiarach. Jeśli więc jesteś w tracie aranżacji swojego nowego mieszkania kupionego w stanie deweloperskim, rozejrzyj się za dużymi rozkładanymi sofami i fotelami – umieszczone w salonie staną się centrum Twojego mieszkania, w którym chętnie spędzisz każdą wolną chwilę. Nie zapominaj przy tym o doborze odpowiednich kolorów – kanapa w stonowanych barwach wzbogacona o dużą ilość poduszek w żywych barwach sprawi, że wnętrze stanie się nie tylko bardzo eleganckie, ale jednocześnie bardzo nietuzinkowe.

Nowojorskie lofty w polskim wydaniu

Popularnym rodzajem mieszkań wywodzącym się również ze Stanów, a konkretnie z Nowego Jorku są lofty. Choć te znacznie różnią się od typowych ciepłych, symetrycznych aranżacji amerykańskich, cieszą się wśród naszych rodaków dużą popularnością. Surowe wnętrza, przewaga drewna, betonu i metalu, które razem tworzą nieszablonowe połączenia to opcja, którą wybiera coraz więcej młodych ludzi, którym znudziły się wnętrza z idealnie dopasowanymi meblami i dodatkami, gdzie brak miejsca na choćby odrobinę awangardy.

Jednak niezależnie od tego, który z tych dwóch stylów odpowiada Ci bardziej, w pierwszej kolejności dokładnie zapoznaj się z ofertami mieszkań z rynku pierwotnego. Jednym z nich, posiadających atrakcyjne oferty mieszkań w Grodzisku Mazowieckim, jest deweloper Osiedla Platinum. Dzięki dostępnym tam mieszkaniom spełnisz swoje marzenie o własnych czterech kątach i … poczujesz namiastkę prawdziwego american dream.