Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Blog - Zamieszkaj pod Warszawą

1234  ...   13

2018/08/03Ledowe oświetlenie w domu – gdzie najlepiej je zainstalować?

mieszkania-grodzisk-oferta-dewelopera.jpg

Oświetlenie ledowe coraz częściej gości w polskich domach i mieszkaniach. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko niezwykłym właściwościom energooszczędnym, ale także coraz większym możliwościom ich wykorzystania w aranżacjach nowych mieszkań kupionych w stanie deweloperskim. Zobacz, gdzie i w jaki sposób najlepiej zainstalować ledowe oświetlenie w domu!

2018/07/10Wyspa w kuchni – praktyczne rozwiązanie czy użytkowe przekleństwo?

grodzisk-mazowiecki-mieszkania-pod-warszawa_3.jpg

Ogromny wybór asortymentu, wszechobecnych inspiracji i aranżacji kuchni sprawia, że trudno podjąć ostateczną decyzję – pozostawić kuchnię otwartą na salon, czy może zabudować ją i stworzyć osobne pomieszczenie? Czy aneks będzie wystarczający, czy potrzebuję kuchni zabudowanej blatami? Rozwiązaniem, które niejako stoi pomiędzy obiema tymi opcjami jest wyspa kuchenna. Przekonaj się, czy Ty również powinieneś mieć ją w swoim mieszkaniu!

2018/07/05Parkiet czy panele? Jaką podłogę wybrać do nowego mieszkania?

osiedle-platinum-mieszkania-pod-warszawajpg_1.jpg

Zakup mieszkania sam w sobie jest stresującym i wymagającym wielu przemyśleń zadaniem – kupić mieszkanie w stanie deweloperskim czy z rynku wtórnego? Lepsze będzie mieszkanie dwupokojowe czy trzypokojowe? Dylematy te niestety nie kończą się po udzieleniu sobie odpowiedzi na powyższe pytania. Powstają nowe "problemy" np. jaką podłogę wybrać do nowego lokum?

2018/06/08Wiklinowe dodatki do mieszkania – propozycja na lato i… na lata!

grodzisk-mazowiecki-oferta-mieszikan.jpg

Aby wprowadzić, podkreślić i zatrzymać jak najdłużej ten radosny czas roku w swoich „czterech kątach” rozważ dokonanie w nich kilka drobnych zmian – te pomogą Ci wprowadzić dodatki i meble wykonane z wikliny. Sprawdź, jak z pomocą tego materiału przygotować letnie aranżacje mieszkania i przekonaj się, że wiklina to materiał, który posłuży Ci przez długie lata!

2018/06/06Przytulne mieszkanie dzięki antresoli - czy warto ją dobudować?

mieszkania-od-dewelopera-grodzisk-mazowiecki_1.jpg

Szukasz rozwiązań, które urozmaicą wnętrze Twojego mieszkania, a jednocześnie będą niezwykle funkcjonalne i nie zabiorą okrojonej już - ze względu na metraż powierzchni? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest antresola. Przekonaj się, dlaczego warto wziąć pod uwagę jej dobudowę już na etapie wybierania mieszkań z oferty deweloperów. Taką szeroką ofertę mieszkań posiada deweloper Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim.

2018/06/01Duch klasyki w Twoim mieszkaniu - nowoczesne wnętrza z antykami

nowe-mieszkania-grodzisk-mazowiecki-deweloper_4.jpg

Nowoczesność nie opuszcza nawet na krok, niekiedy przytłaczając swoją wszechobecnością posiadaczy nowych mieszkań kupionych w stanie deweloperskim, którzy szukają klasycznych rozwiązań pozwalających im na jednoczesne podążanie za architektoniczną modą. Jak poradzić sobie z tak dużym wyzwaniem i połączyć w spójną całość te dwa, pozornie zupełnie odmienne światy? 

1234  ...   13Interaktywny budynek