Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Blog - Zamieszkaj pod Warszawą

1234  ...   8

2017/06/09Jak przygotować mieszkanie na swój wakacyjny wyjazd?

przygotowanie-mieszkania-na-wakacje-blog-dewelopera-budowlanego_1.jpg

Wakacje czas zacząć! Niestety wraz z tym radosnym czasem często pojawiają się również rozterki... Jedną z pozornie kłopotliwych sytuacji jest przygotowanie mieszkania na czas swojego wyjazdu. Co zrobić, aby kwiaty nie zwiędły, a zwierzaki, których nie można ze sobą zabrać – czuły się komfortowo. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, że urlopem można się cieszyć bez obaw, że coś złego spotka Twoje lokum!

2017/04/14Zaaranżuj domowe biuro - pokój do pracy w Twoim mieszkaniu

grodzisk-mazowiecki-osiedle-platinum-biuro-w-mieszkaniu.jpg

W związku z tym, że od wielu lat jesteśmy obecni w branży budowlanej, wiemy, że osoby kupujące mieszkania, często szukają nie tylko miejsca do życia, ale również do pracy. Dotyczy to lokatorów posiadających własne firmy, jak i osób prywatnych chcących „po godzinach” rozwijać swoje kompetencje. Zadbaj o każdy detal aranżacyjny i zapewnij sobie komfort podczas pracy.

2017/03/27Jak się sprawnie przeprowadzić do nowego mieszkania?

osiedle-platinum-mieszkania-grodzisk-mazowiecki.jpg

Nowe mieszkanie cieszy każdego z nas. Wyobrażamy sobie, że wreszcie będziemy na swoim, że będziemy mieć więcej miejsca, że zamieszkamy na nowoczesnym i przyjaznym osiedlu. Myślimy także o tym, jak urządzimy nasze nowe mieszkanie. Wszystkie te sprawy zaprzątające naszą głowę są bardzo przyjemne, jest jednak jedna rzecz, która spędza sen z powiek wszystkim osobom, które przeprowadzają się do własnego M. Jest to... PRZEPROWADZKA. Jak się przeprowadzić, żeby nie zwariować? Przeczytaj kilka naszych sprawdzonych rad!

1234  ...   8Interaktywny budynek