Grodzisk Mazowiecki
MIESZKANIA POD WARSZAWĄ!

SZUKAJ MIESZKANIA

Piętro:
Liczba pokojów:
Metraż:

Blog - Zamieszkaj pod Warszawą

1234  ...   11

2018/04/19Mieszkanie z garderobą – znajdź przestrzeń na swoje ubrania

mieszkania-od-dewelopera-warszawa.jpg

Ogromna garderoba to miejsce, o którym marzy każda kobieta. Wydzielone półki na buty, niekończące się drążki na płaszcze, sukienki i koszule, które można powiesić w jednym miejscu to niezaprzeczalna wygoda. Niestety na takie rozwiązanie nie każdy może sobie pozwolić. Na drodze do stworzenia własnej garderoby najczęściej stoi przestrzeń – a właściwie jej brak. Jak sobie poradzić z tym problemem? Oto kilka przydanych wskazówek, które pozwolą Ci doświadczyć choćby namiastki królewskiej garderoby w Twoim mieszkaniu.

2018/04/19Powiększ łazienkę bez wyburzania ścian. Praktyczne rozwiązania optycznego zwiększania powierzchni

mieszkania-grodzisk-mazowiecki-deweloper_2.jpg

Jak wynika z badań, na rynku nieruchomości przeważa ilość mieszkań dwupokojowych. Są to mieszkania, których wielkość oscyluje z reguły w granicach 40 do 50 m2. Z takim ograniczonym metrażem wiąże się wiele wyzwań, zwłaszcza tych związanych z odpowiednim zagospodarowaniem przestrzeni, by ta była jak najbardziej funkcjonalna i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Do jednego z takich pomieszczeń należy łazienka - jak ją optycznie powiększyć, nie tracąc przy tym głowy i niezbędnego miejsca?

2018/03/27Modna wiosna 2018 w Twoim nowym mieszkaniu

grodzisk-mazowiecki-mieszkania.jpg

Już od kilku dni kalendarz pokazuje nam astronomiczną wiosnę, jednak za oknem nadal jej nie widać. Spragnieni wiosennego powiewu świeżości i promieni słonecznych wyglądamy niecierpliwie za okna mieszkań. Tych z Was szczególnie stęsknionych za ciepłem, niesprzyjająca aura na zewnątrz może jednak zainspirować i zmotywować do przywołania wiosny. A gdzie tego lepiej dokonać, jeśli nie we własnych czterech kątach? 

2018/03/23Jakie kolory ścian do pokoju dziecięcego?

mieszkania-grodzisk-mazowiecki-pod-warszawa.jpg

Aspektem, na który przy zakupie mieszkania od dewelopera szczególną uwagę zwracają zwłaszcza pary z dzieckiem, jest zagospodarowanie jednego pokoju dla malucha. W wielu przypadkach kupno nieruchomości uzależnione jest od tego czynnika. Dowiedz się, jak zaaranżować pokój swojego dziecka, aby były tam rozwiązania przyszłościowe oraz aby malec czuł się doskonale!

2018/03/07Czy Twoje mieszkanie sprzyja koncentracji? Praca zdalna w domu - za i przeciw!

mieszkania-grodzisk-mazowiecki_2.jpg

Praca w mieszkaniu wielu osobom kojarzy się wyłącznie z pracą freelancera lub młodego przedsiębiorcy, który dopiero rozkręca własny biznes. W rzeczywistości jednak coraz więcej dużych firm i korporacji korzysta z modelu pracy zdalnej, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich pracowników. Tym z was, którym ten model nie jest obcy, na pewno dobrze znane są także trudności, z jakimi trzeba się zmierzyć, przenosząc pracę z biura do mieszkania...

2018/02/22Zalecenia aranżacyjne do Twojego mieszkania na rok 2018

nowe-mieszkania-grodzisk-mazowiecki-deweloper-asbud.jpg

Nowinki ze świata architektonicznego i projektowego inspirują nie tylko osoby znane nam z pierwszych stron gazet, ale wszystkich, którzy planują remont swoich "czterech kątów" lub zastanawiają się, jak urządzić mieszkanie kupione w stanie deweloperskim. Przyjrzeliśmy się trendom na 2018 rok, których śladem należy podążać, by móc cieszyć się modnym mieszkaniem. 

2018/02/09Mieszkanie trzypokojowe - luksus dla każdego!

mieszkania-grodzisk-mazowiecki_1.jpg

Zakup mieszkania to poważna decyzja, która nie powinna być podejmowana pochopnie. Przed sfinalizowaniem transakcji warto zastanowić się, jakie są nasze wymagania i preferencje dotyczące przyszłego lokum. Wiele pytań i wątpliwości pojawia się w związku z funkcjonalnością i wielkością nowego mieszkania - jaki rozkład pomieszczeń jest najbardziej komfortowy, jaka powinna być ilość pokoi etc. 

1234  ...   11Interaktywny budynek